Rreth Nesh

Rreth Nesh

I vendosur në Vlorë, 2.5 km nga plazhi i Radhimës, Hotel Roalb ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht. Ky hotel me 4 yje ofron një zonë plazhi privat, një recepsion 24 orë dhe WiFi falas. Hoteli ka dhoma familjare.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë një tavolinë, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. Njësitë të shfaqë një gardërobë.

Hotel Roalb ofron mengjes kontinental dhe bufe.

Plazhi i Plazhit të Vjetër është 14 km nga akomodimi, ndërsa Kuzum Baba është 14 km larg. 

Facilitetet dhe komoditetet

  • Parking
  • Prane Plazhit
  • WiFi
  • Dhoma Familjare
  • Restorant
  • Bar

Vleresime

Cfare thone miqte tane!

Kristina

Vend i mrekullueshëm, shërbim i mrekullueshëm, njerëz mikpritës dhe të sjellshëm, hotel i pastër dhe i bukur, plazh i qetë, i bukur i qetë, në një vend të bukur ku gjithçka që ju nevojitet është afër, restorante, piceri, markete, bare.

Nexhmedin

Kjo ishte hera e parë në këtë hotel, gjithçka ishte e bukur dhe e pastër, mëngjes i shijshëm dhe sjellja e të gjithë stafit të klasit të parë, veçanërisht vajza në recepsion, ajo fliste rrjedhshëm anglisht dhe vajzë shumë e ëmbël, shpresoj se do të kthehemi vitin tjetër

Vlera

Hotel i shkëlqyeshëm, staf i shkëlqyeshëm, menaxhim i shkëlqyeshëm. Kalova shumë mirë në Hotel Roalb. Dhoma të pastra, mëngjes i këndshëm dhe një plazh shumë i bukur. Shpresojmë të vizitojmë sërish Hotel Roalb. 🙂