Miresevini ne

Hotel Roalb

Set in Vlorë, 2.5 km from Radhimë Beach, Roalb offers accommodation with a restaurant,
parkim falas private, një bar dhe një kopsht.

Rreth Nesh

Set in Vlorë, 2.5 km from Radhimë Beach, Roalb offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. This 4-star hotel offers a private beach area, a 24-hour front desk and free WiFi. The hotel features family rooms.

We will provide guests with air-conditioned rooms offering a desk, a safety deposit box, a flat-screen TV, a balcony and a private bathroom with a shower. The units feature a wardrobe.

Hotel Roalb ofron mengjes kontinental dhe bufe.

Plazhi i Plazhit të Vjetër është 14 km nga akomodimi, ndërsa Kuzum Baba është 14 km larg. 

Zgjidhni dhomen me te mire!

Accommodations

Dhoma Treshe Deluks me Pamje Nga Deti

Flene 3

1 Krevat tek dhe 1 krevat dopjo

Dhoma Standarte Treshe

Flene 3

1 Krevat tek dhe 1 krevat dopjo

Dhoma Dyshe Deluks me Pamje Nga Deti

Flene 2

1 Krevat Dopjo

Dhoma Standarte Dyshe

Flene 2

1 Krevat Dopjo

Dhoma Katershe Deluks

Flene 4

2 krevate teke dhe 1 krevat dopjo

Fotot

Facilitetet dhe komoditetet

  • Parking
  • Prane Plazhit
  • WiFi
  • Dhoma Familjare
  • Restorant
  • Bar

Vleresime

Cfare thone miqte tane!

Kristina

Vend i mrekullueshëm, shërbim i mrekullueshëm, njerëz mikpritës dhe të sjellshëm, hotel i pastër dhe i bukur, plazh i qetë, i bukur i qetë, në një vend të bukur ku gjithçka që ju nevojitet është afër, restorante, piceri, markete, bare.

Nexhmedin

This was our 1st time in this place, everything was nice and clean ,delicious breakfast and all the staff behavior 1st class ,specially the girl at reception, she spoke fluent English and very sweet girl, hope we will be back next year

Vlera

Hotel i shkëlqyeshëm, staf i shkëlqyeshëm, menaxhim i shkëlqyeshëm. Kalova shumë mirë në Hotel Roalb. Dhoma të pastra, mëngjes i këndshëm dhe një plazh shumë i bukur. Shpresojmë të vizitojmë sërish Hotel Roalb. 🙂